X

Blog

Mutfaklarınızı Şık Kiler Uygulamaları İle Buluşturun  

Mutfaklarınızı Şık Kiler Uygulamaları İle Buluşturun

 

Mutfaklarınızı Şık Kiler Uygulamaları ile Buluşturun

Evin en çok vakit geçirilen mekanı mutfaklar, hepimiz için bambaşka anlamlar taşıyor. Bazen duyduğumuz pişirme aşkından, bazen ise ihtiyaçtan. Fakat ne amaçla olursa olsun hep güzel bir mutfağın hayalini kuruyoruz. Özenle seçilmiş dolaplar, büyük heveslerle alınan mutfak eşyaları, oldukça şık bir tezgah ve mekana hava katacak aksesuarlar..
Bu süreçte en çok atladığımız kısım ise zamanla sayısı artan mutfak gereçlerini, gıda-bakliyat ürünleri koyacak yer bulamamak.

 


Ve bu yüzden maalesef ki güzel ve şık bir mutfak bir anda bir o kadar kullanışsız hale gelebiliyor.

İşte bu durumda problemi ortadan kaldırmak için birkaç seçeneğimiz var;
- Mutfağımız uygunsa ek bir dolap yaptırmak,
- Mutfak dolaplarımızın içine yeni saklama alanları oluşturmak.

Özellikle bir tezgah altı dolabına daha fazla eşya sığdırabilmek ve aynı zamanda da düzenli gösterebilmek için sürgü mekanizmalı metal sepetler müthiş bir çözüm olacaktır.

Sakladığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilecek olmanız da işin keyifli kısmı!

Köşe dolaplarınızı ise yine raflı kiler sistemi ile kurtarabilirsiniz. Dolabın taşıma-saklama işlevini maksimum seviyeye getirerek, iç kısmı ise oldukça düzenli tutmuş olursunuz.

Ürünlerinizi koyacak yer bulamadığınızda, bir türlü sığdıramadığınız eşyalarla kafanız karıştığında çözümü Intema Mutfak kiler sistemlerinde arayabilirsiniz. Mutfağınızı, güzelliğinin yanı sıra kullanışlı ve düzenli hale getirmek aslında oldukça kolay.

Kiler sistemlerini yakından incelemek için sizi Intema Mutfak Satış Noktaları’nda ağırlamaktan mutluluk duyarız.