X

Besleyici Deneyimler: Şekersiz Tatlılar

Besleyici Deneyimler: Şekersiz Tatlılar

Besleyici Deneyimler: Şekersiz Tatlılar

Tatlı krizlerini tatlıya bağlıyor ve şeker olmadan da lezzetli tatlılar hazırlayabileceğimizi birlikte kanıtlıyoruz. Sağlıktan ödün vermeden hazırlanan tatlılar hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni tarifler denemek için seni bekliyoruz.
Keçiboynuzu ve Muzlu Kek
Ayvalı Muhallebi
Hurma ve Ballı Soğuk Cheesecake

Etkinlik Tarih: 28-1-2018

Etkinlik Mekan:İntema Yaşam Mağazası, Kanyon AVM, Levent

Etkinlik Saati:10:00

Etkinlik Süresi: 180 dk

Biletler: Biletix

BİLETİX'TEN SATIN AL

Besleyici Deneyimler: Şekersiz Tatlılar

Sağlıktan ödün vermeden hazırlanan tatlılar hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni tarifler denemek için siz de İntema Yaşam Akademi'deki yerinizi alın. "Tatlı krizlerini tatlıya bağlıyor ve şeker olmadan da lezzetli tatlılar hazırlayabileceğimizi birlikte kanıtlıyoruz. Sağlıktan ödün vermeden hazırlanan tatlılar hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni tarifler denemek için sizi bekliyoruz." Havuç, tarçın ve cevizli kek Pancarlı panna cotta Fıstıklı trüf çikolata

Etkinlik Tarih: 25-2-2018

Etkinlik Mekan:İntema Yaşam Mağazası, Kanyon AVM, Levent

Etkinlik Saati:10:00

Etkinlik Süresi: 3 saat

Biletler: Biletix

BİLETİX'TEN SATIN AL
  • Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
  • Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
  • Etkinlikler İntema Yaşam Mağazası içerisinde bulunan açık İntema Yaşam Akademi mutfağında yapılmaktadır.
  • Biletler tek kişiliktir. 
  • İstasyonlarda tek kişi çalışılmaktadır.
  • Etkinlik sırasında katılımcılar fotoğraf ve video çekilebilirler.
  • Etkinlik sırasında İntema Yaşam tarafından web sitesi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm iletişimlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Biletin satın alınmasıyla katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.
  • Bilet alımı ile Biletix ile paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanabilip sunulabilmesi ve satış, pazarlama ve benzer amaçlıher türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amaçlarına yönelik olarak İntema Yaşam A.Ş. ( İntema Yaşam Ev ve Mutfak Ürünleri Paz. San. Ve Tic. A.Ş.) paylaşılmasına ve tüm Eczacıbaşı iştirakleri ile paylaşılmasına açıkça izin vermis bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilen sorunsuz şekilde teslim edilmesi, telefon,sms, e-mail yolu ile bildirimlerinizin ulaştırılabilmesi amacıyla, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan,sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, very güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan 3. Kişilerle yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.
  • İntema Yaşam Akademi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Etkinlik günü biletinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.