Hakkımızda

İntema olarak, 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu’nun 1978’den beri bir parçası olmanın gururuyla doğduk. O günden bugüne dek, bizimle yolu kesişen herkese heyecan ve ilham verecek bir dünya yaratmak için çalışırız. 1978 yılında ürettiğimiz Selena mutfak ile Türkiye’yi ilk defa modüler mutfak ile tanıştırdık. Ardından Bulthaup markasının distribütörlüğünü yapmaya başladık ve ailemize ithal ürünler de ekledik.

Estetik ve fonksiyonel ürünler yarattığımız “İntema Mutfak”ın marka lansmanından bir süre sonra İtalyan estetik anlayışını mutfağa taşıyan Berloni’nin Türkiye dağıtımını üstlendik. Çok uzak değil, 2016 yılında mutfağın yaşamımızdaki yerini anlatmak istedik ve yeni nesil ihtiyaçlara cevap verebilmek için İntema Yaşam şirketini kurduk. 2017’de ise Kanyon'da, mutfak ve yemek deneyim mağazamız İntema Yaşam'ın kapılarını açtık.

Bunu yaparken ülkemizin ve dünyanın çeşitli yemek ve yaşam kültürlerini ve günümüz tasarım dünyasının en iyi ürünlerini bütünsel bir yaklaşımla bir araya getirdik. Burası, yeni heyecanlar yaşayacağın, yeni lezzetler tadacağın, keşfedeceğin, öğreneceğin, deneyeceğin, eğleneceğin bir yer. Mutfak modellerinin yanı sıra yemek atölyeleri, Kirala&Pişir mutfakları, restoran ve kafeleriyle mutfağa ve yemeğe dair keşfedilecek çok şeyin olduğu yepyeni bir dünya.

Burası İntema Yaşam.

Hoş geldin

1978

İntema

“Selena” markası adı altında ilk modüler mutfak sistemi üretimine başladı.

1994

Bulthaup

distribütörlüğü başladı.

2006

İntema Mutfak

marka lansmanı

2014

Emre Eczacıbaşı

mutfak iş alanı genel müdürü oldu.

2015

Berloni

distribütörlüğü başladı.

2016

İntema Yaşam

şirketi kuruldu.

Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
  • Mutfaklar

  • Akademi

  • Restoranlar

  • Doğal Gıda

  • Mutfak Gereci

ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız