Çocuklara Özel Sağlıklı Kurabiye Deneyim ve Tadım Atölyesi

Intema Yaşam’da 'Mutfak Detoksu' konseptiyle ‘Fitnotes’ sağlıklı mutfak atölyeleri başlıyor. Sizleri, mutfaklarınızı yeniden keşfedip sağlıklı ve lezzetli tabaklar ile yaşamlarımızı dönüştürmeye davet ediyoruz. FITNOTES markasının kurucusu ve ‘Bitkisel Mutfak Şefi’ Gözde Küçükoğlu, kurabiyelerin nasıl hazırlanacağını ve şekil verileceğini gösterirken, içeriğindeki malzemeler ile alternatif kullanımlarını anlatacak ve aklınıza takılan soruları yanıtlayacak. Katılımın sınırlı olacağı bu etkinlikte siz de çocuklarınız ile keyifli vakit geçirip, yeni deneyimler elde ederken, tarif kartlarını ve Fitnotes Atelier'in sürpriz hediyelerini de evlerinize götürebileceksiniz.

Menü

3 yaş ve üzeri çocuğunuz ile beraber katılabileceğiniz Çocuklara özel Sağlıklı Kurabiye Etkinliği’nde çocuklar, glütensiz, rafine şekersiz ve laktozsuz malzemelerle hazırlık aşamasında kurabiyelere şekil vererek rafine şekersiz lezzetleri birebir kendi elleriyle deneyimleyecekler ve bu sayede sağlıklı beslenmeye bir adım atacaklar.

Diğer Atölyeler
Sushi

Sushi

14 Aralık / 17:00- 20:00
230TL
Satın Al
Taze Makarna

Taze Makarna

29 Aralık / 17:00- 20:00
220TL
Satın Al
Anadolu ve Dünya Üzümleri Tadım Atölyesi

Anadolu ve Dünya Üzümleri Tadım Atölyesi

20 Aralık / 19:00- 22:00
220TL
Satın Al

Kurumsal Atölyeler

İş arkadaşlarınla 3 saatlik kurumsal atölyelerimizde eğlenceli bir ekip çalışması yapmak istiyorsan bizimle iletişime geç.

Akademi Videolar

İntema Yaşam Akademi’nin eğlenceli akademilerini izlemek istiyorsan hemen tıkla.

Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
  • Mutfaklar

  • Akademi

  • Restoranlar

  • Doğal Gıda

  • Mutfak Gereci

ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız