KANYON’UN YENİ LEZZET ADRESİ: İNTEMA YAŞAM ÇATISI ALTINDA “THE STEEVE BY İSMET SAZ”

“İntema Yaşam” çatısı altında, Kanyon’un lezzet dünyasına yepyeni ve ayrıcalıklı bir soluk getiren “The Steeve By İsmet Saz”, her zevke ve damak tadına hitap eden tatları, özel sunumları, kokteylleri, minimal ve şık dekorasyonu, günün ilerleyen saatlerinde şehrin ritmine yön veren DJ performansları ile şehrin yeni gözdesi ve buluşma adresi olmaya aday!

Telefon: 0212 353 53 11

Coffee Sapiens tutkuyla yarattığımız bir marka. Lezzet ve çeşit açısından farklı ve kaliteli kahvelere duyduğumuz özlem Coffee Sapiens markasının doğmasına sebep oldu.

Adımızdan da belli olduğu üzere kendimizi kahve insanları olarak tanımlıyoruz. Kahve bizim için keyifli bir içecekten fazlasını ifade ediyor. Kahvenin insanları ve kıtaları birbirine bağlayan bir kültür olduğuna inanıyoruz. Kendimize bu kültürü en iyi şekilde yaymak gibi bir misyon edindik. Farkımızda buradan kaynaklanıyor çünkü amacımız en iyi tada ulaşmak ve bunu en iyi ve doğru bir şekilde sunmak.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında Harbiye’nin arka sokaklarında açılan Zula adını bulunduğu lokasyonun, şehrin çok da uğrak bir yeri olmamasından alıyor.
Mekanın sahipleri yarattıkları mekan ve menü’den o kadar eminler ki “İstanbulluların bu lezzetin peşinden geleceklerinden hiç şüphemiz olmadı ama Bursa gibi civar bölgelerden de hafta sonları hamburger severlerin sadece Zula için gelmesini bu kadar kısa sürede biz de beklemiyorduk” diyorlar.

Tel: 0533 148 7990

Doğaya ve doğal olana dönmeye, kışın zeytin ve kış sebzeleri hasadına, yazın badem ve yaz sebzeleri hasadına, kısacası üretmeye ve daha sağlıklı doğal, mevsimsel beslenmeye, tüm ailenizle birlikte gönülden davetlisiniz. En güzel şeyin her zaman doğadan geldiğini, sizin her zaman daha iyileri için bir tercihinizin olduğunu hiçbir zaman unutmamanız dileği ile…

Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
  • Mutfaklar

  • Akademi

  • Restoranlar

  • Doğal Gıda

  • Mutfak Gereci

ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız